| 2696 a întrebat:

De cativa ani citesc revista bravo girl insa in ultima vreme mie mi se pare ca a scazut foarte mult calitatea ei mai ales la rubrica fashion. tot timpul repeta aceleasi subiecte dar cu alte imagini si cuvinte.in schimb coolgirl e chiar mai interesanta decat inainte. voi ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Si eu imi iau revista Coolgirl, si m-i se pare bestiala...Insa nu a aceeasi parere si despre Bravogirl.

| emm a răspuns:

Pai bravogirl nu prea imi mai placebatting eyelashes
coolgirl parca e ceva mai bunicica dar oricum nu prea am mai citit de ceva timpbatting eyelashes