| alexa_8689 a întrebat:

Ce parere aveti despre revista CoolGirl?

Răspuns Câştigător
| Andreea_5313 a răspuns:

Imi placea mai mult cum era inainte, adica formatul A4

3 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Interesanta.
Mai cumpar din cand in candhappy

| AliceHappyGirl a răspuns:

O ador! De aproape 5 ani nu am pierdut niciun nr. M-a invatat multe lucruri, am gasit raspuns la aproape toate intrebarile pe care mi le puneam despre mine, prieteni, baieti, beauty, fashion...Este prietena mea cea mai buna care cu siguranta niciodata nu ma va trada si imi va fi alaturi indiferent daca imi este bine sau rau! happy

| AndrikNebunik a răspuns:

Sal!
Revista CoolGirl mi se pare super cool! laughing Are sfaturi utile, stiri mondene, horoscop si tot ce-i trebuie. eu o cumpar mereu si ti-o recomand si tie!