| Canndii a întrebat:

De ce a leșinat Katy Perry la acel concert? Sunt in urma rău? E posedata sau ce?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

E gravida, nu posedata!

| Danyel2002 a răspuns (pentru Violleta2022):

Ceeee mă?!

| Danyel2002 a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu e posedată oameni buni, așa cum zic unii că demonul din Miley a ieșit și a intrat în Katy... A fost o defectiune cu o platformă! sad

| aumih16 a răspuns:

Katy perry o nebuna! sonata! sarita de pe fix! la ce piese scoate anul trecut a scos bon appetit cu migos apare ea intr-o ipostaza ciudata este gatita de bucatari si tot anul trecut a scos si hey hey hey un alt clip intr-o ipostaza ciudata este prezentata pe ea ca regina si sta la masa alaturi de rege in fine ea il tradeaza pe rege il invinge dar pentru ca a tradat pe rege i-a fost taiat capul nu chiar care apare in doua ipostaze una este printesa si cealalta este regina totul este medieval in acel clip in fine imi aduce aminte clipul asta de body movin' a celor de la beastie boys! din 1998 e drept un clip din acesta cu decapitari nu s-a mai facut demult si e permis in orice gen de muzica de fapt oricum muzica care este acum nu este diferita fata de ce se facea in anii 70 80 90 sau chiar 2000 ai impresia ca nu s-a schimbat deloc dar s-a schimbat! la multi artisti le-a crescut valoarea astazi numai sunt ce au fost la inceput si toti cei care sunt acum nu ma refer numai la cei vechi si astia mai noi care nu fac muzica de mult timp