| Lluvia_8369 a întrebat:

De ce acolo la "vizualizare profil " imi arata ca am dat vreo 8 raspunsuri si am pus 4 intrebari cand eu am dat vreo 25 de raspunsuri si am pus vreo 15 intrebari? happy

5 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Aceste date nu se modifica automat. Spre exemplu mie imi apar peste cateva ore, sau chiar a 2-a zi.

| Miruna_7873 a răspuns:

Probabil ca inca nu s-au validat:-d.
Trebuie sa astepti putin :*.

| Nume a răspuns:

Nu le-a incarcat pe toate imi dai funda plzz

| NoLoveU a răspuns:

Nu e nimic. Daca dai clic pe numar iti vor aparea tot ce ai pus.Si mie imi arata ca am pus 0 intrebari dar cand dau clic pe 0 imi arata toate intrebarile, la fel e si la raspunsuri dai clic pe numar si iti apar.

Răspuns utilizator avertizat