| KanekiMalai a întrebat:

De ce acum un an m-am trezit din somn si aveam o senzatie de parca cineva vroia sa ma omoare si am murit si puteam sa trec prin ziduri dar nimeni nu ma observa si dupa am vomitat.

3 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Probabil ai mancat ceva ce nu ti-a priit.

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Visele pot influenta viata reala deoarece acestea au efecte asupra emotilor umane! Se poate visa ca se viseaza,ceea ce ni se pare ciudat, desi noi suntem blocati in lumea viselor, chiar si acolo putem crede ca visam! Astfel de evenimente sau fapte in acea lume sunt create din cauza unor frici, emotii sau traume din viata reala, numite cosmaruri! Meriti"a doua sansa"

| Boss491 a răspuns:

Ai jucat lol prea mult