| AlexaGabriela a întrebat:

De ce atunci cand dau sa-mi editez profilul da nume nu pot bate :[ _ * & @]. Imi spune exact asta: "Username-ul introdus de tine contine caractere invalide sau a depasit 50 de caractere.
Te rugam sa introduci un username compus numai din litere si/sau cifre si sa aiba maxim 50 de caractere". Am dat copy deci nu este gresit.

Răspuns Câştigător
| 0ani a răspuns:

Nu ti-l accepta deoarece nu ai voie sa introduci astfel de semne...Trebuie sa scrii numele tau, sau cel mai sigur o porecla sau un nume alntat de-al tau pentru ca se poate ca alte persoane sa aiba acelasi nume salvat deja :*! Sper ca te-am ajutat