| alexa6808 a întrebat:

La toate pozele ce vreau sa se incarce apare asa Username-ul introdus de tine contine caractere invalide sau a depasit 50 de caractere.
Te rugam sa introduci un username compus numai din litere si/sau cifre si sa aiba maxim 50 de caractere cum sa fac sa-mi schimb poza? funda pentru care imi explic cell mai bine

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sfatul meu este să scrii la: http://www.tpu.ro/contact
Succes!
Pa, pa.

| Shatteredx a răspuns:

Nu stiu ce legatura au pozele cu numele, insa spune acolo ca nu ai voie cu anumite caractere/cifre.
Adica nu ai voie sa-ti pui la nume _ * & ^% $ # @! ® etc. Nu stiu tu cum de ai underline, ca pe mine nu m-a lasat happy. Poate de aia nu merge sa-ti pui poza

Răspuns utilizator avertizat
| Shatteredx a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Eu nu i-o vad

| Shatteredx a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Si nici pe a ta

Răspuns utilizator avertizat
| Shatteredx a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Are sani mari?

Răspuns utilizator avertizat
| Shatteredx a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Daca ar fi sa le dai o nota de la 1 la 10 ce nota le-ai da?
Sa-mi fac si eu o parere.
Sa zicem ca sanii lipiti de spate ar fi un 0 iar sanii medii si frumosi ar fi un 9

Răspuns utilizator avertizat