| lalalalala6323 a întrebat:

De ce nu pot sa imi schimb poza de profil? imi tot zice "Username-ul introdus de tine contine caractere invalide sau a depasit 50 de caractere.
Te rugam sa introduci un username compus numai din litere si/sau cifre si sa aiba maxim 50 de caractere" si daca imi pun alt nume la fel zice...

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Scapă de semnul dintre "georgiana" și "6323" și nu vei mai avea probleme.

1 răspuns:
| DenisejUSTmE a răspuns:

Poate ai scris un username cu _,+,-,@ sau altceva si site-ul nu permite asa ceva.Mai incearca!