| DamiPapucii a întrebat:

Hey, cand vreau sa imi schimb poza de la avatar TPU imi apare asta ce sa fac:Username-ul introdus de tine contine caractere invalide sau a depasit 50 de caractere.
Te rugam sa introduci un username compus numai din litere si/sau cifre si sa aiba maxim 50 de caractere

Funda

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Elimină semnul dintre "yoanna" și "9720" și va fi ok. Succes.

4 răspunsuri:
| Owakey a răspuns:

Bună!

Da, care este întrebarea?

Baftă!

| ღOlimpiaRalukaღ a răspuns:

Ia underline dintre yoana si 9720.Sa stii ca daca ai schimbat ceva (poza) se va vedea doar ziua urmatoare.

| MaGicElEmEnt a răspuns:

Pai... daca nai depasit 50 de caractere cum zic astia... trimite un mail la ownerul TPU-ului pe carel gasesti sus in dreapta la ''BLOG''
Sper ca te-am ajutatwinking

| Mariuss331 a răspuns:

Poi ca sa-ti poti schimba poza de la avatar trebuie sa-ti schimbi username-ul introdus initial si noul username sa fie compus numai din litere si/sau cifre (deci fara!, #,%,*.etc). Incearca!

Funda? big grin