| SimonaNicoleta20 a întrebat:

De ce baiatul care m-a refuzat acum se uita la mine si intoarce capul spre mine si ma masoara din cap pana la picioare cand ma vede?

Răspuns Câştigător
| Sunshine123 a răspuns:

Probabil a realizat ce greșeală a făcut, sau dacă e nesimțit, vrea să îți vadă reacția în urma refuzului, cu alte cuvinte, vrea să vadă că suferi după el. Nu îi oferi această satisfacție, nu ești premiul de pe locul doi, dacă a ales pe altcineva în detrimentul tău atunci nu merită o persoană ca tine, ești prea bună pentru el. Mergi cu capul sus și nu îi da atenție.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil ca te-ai mai inaltat intre timp.