| iubi_duby75 a întrebat:

Imi place de un baiat din scoala. acesta de cate ori se uita la mine intoarce capul si zambeste "mai pe ascuns"... spre deosebire de prietenii lui care de cate ori ma vad se uita lung; ma analizeaza din cap pana in picioarelaughing... infn nu stiu ce sa mai cred. E posibil ca si lui sa-i placa de mine?

5 răspunsuri:
| Lorelai a răspuns:

Poate arati bine de se uita toti baietii dupa tine. Nu prea poti sa iti dai seama daca te place(nu doar pentru cum arati) si vrea sa fie cu tine de la niste simple priviri. Mai bine asteapta sa vezi ce are el de gand, oricat de timid ar fi, tot isi face curaj sa te abordeze la un moment dat. Bafta :*

| andreii2 a răspuns:

INseamna ca e un baiat cu bun simt.Intreaba-l ceva intr-o zi si intreaba-l daca are ceva de facut dupa ore. Poate mergeti la un suc.tongue
Daca accepta te place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tu esti cea din poza, cu siguranta ii place de tinelaughing
In viata orice e posibil...

| e-avon.ro a răspuns:

Foarte probabil. daca nu schiteaza nici un gest, incearca sa-i bati tu un apropo, legat de o intalnire la un suc. vezi cum reactioneaza

| gheo a răspuns:

Posibil Bafta!