| Mary496 a întrebat:

De ce baietii(12-14 ani) sunt asa obsedati dupa prostii? Am o gramada de colegi care"imping"fetele(adica unu sta in spate si altul impinge fata) si se "simt" bine.Nu ii inteleg, stiu ca e generatia filmelor porno, dar nici in halul asta.Si ce credeti despre fetele de aceeasi varsta care nu ma sunt virgine?

Răspuns Câştigător
| LoveForShania a răspuns:

Baietii de la 12 ani in sus sunt plini de hormoni, deci ploua cu hormoni. Ei pana la 16 ani maxim se abtin sa nu faca sex, dar pe la 13-14 ani nu mai se mai pot controla fara a face sex. La baieti maximul este 18, iar la femei 30. Deci practic vorbind adevarul este ca majoritatea femeilor sunt cu 2 ani mai mature mintal decat barbati, gandesc altfel... mult mai elaborat. Cauza sunt fanteziile erotice bla bla bla.
Fetele care nu mai sunt virgine nu si-au ales un timp potrivit. Deci din punct de vedere medical fetele ar trebui sa isi incepe viata sexuala de la 15-16 ani in sus. Majoritatea fetelor nu mai sunt virgine de la 13, 14, 15 ani. Ceea ce nu e bine, pentru ca ele nu sunt pregatite emotional. Unele fete isi incep viata sexuala pe la 17-18-19 ani, ceea ce e un lucru bun.

Dar ce zici tu ca la mine in liceu un baiat de clasa a-9-a a facut sex cu o fata in scoala?
Noi in spatele scolii avem un loc mai strans, unde se aduna si fumeaza, iar locul e plin de prezervative.

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Oriunde in lume vei da de curve si de genul asta de copii cu viitorul in punga.Baia va fi domeniul lor de activitate pentru tot restul vietiiraised eyebrowsTi-e frica sa mai dai nastere la un copil cand vezi dracii astia de copii pe langa tine

| LoveForShania a răspuns:

Bine zis @onutzu!
Asa e, ai dreptate! Ai un vot de la mine!
Pai ma anonimule eu ma imbrac asa cum zici tu (orice fata isi ia o pereche de blugi stramti si o bluza mai decoltata si stramta), si cred ca asta e si motivul pentru care fac asa! Adica una care e urata si asa isi bate joc de ea, o considera ca o carpa, si una mai,, sexy'' sa zicem, o imping si fac chestii de-astea pentru ca zic ca e,, buna'' si naaah.

| DaftPunk a răspuns:

Si eu am 12 ani si nu sunt asa obsedat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca cica findca... atunci baieti sunt plini de hormoni cam de la 11-12 ani pana la 16-17...
si daca fetele nu ii baga in seama prin lucruri bune ei se poarta asa... pentru a fi observati... si a se simti bine tongue
eu sunt baiat si stiu cum e...
nici eu nu ma prea pot abtine cateodata...
da' nu imping, insult, sau ce mai zici u ca fac...
< DE VINA NU SUNT BAIETI >
< CI FETELE CARE NU POT SA II SEDUC >
< PT A FI CU "GANDU'' DOAR LA ELE >
>> DECI FETELOR < ca sa nu mai va faca baieti asa
imbracati-va si voi mai sexy, purtativa mai fin, ca o diva
sa va poata admira un baiat...
daca sunteti asa nepasatoare
baieti tot asa urat o sa se poarte cu voiwinking
hai bft la toti
va pup (fetelor) laughing