| Mihai87 a întrebat:

De ce baietii baga in seama numai fetele placute de ei? Ati vazut doar ca fetele baga in seama si baieti pe care nu-i plac!

5 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Baietii nu prea complica lucrurile, aleg doar ce le plac (in general).

| ROB3RT89 a răspuns:

Salut.
Hai sa nu mai generalizam si sa folosim macat termenul "unii"
Pe ce te bazezi cand faci afirmatii de genu?!
Trebuie neparat sa-mi placa o fata casa o bag in seama sau sa am o discutie despre un subiect anume?
Hai fi serios si lasa gandurile astea puerile...

| Nolkyz a răspuns:

Nu e o regula. Depinde de fiecare persoana.

| valentingb a răspuns:

Pai din observatia ta, nu ai tras concluzia ca baietii sunt mai sinceri? Nu stiu cum de ai ajuns la observatia asta, adica depinde foarte mult, fiecare om cu nebuniile lui. Unii le baga in seama, altii chiar par interesati de ele, altii pur si simplu le evita. Fiecare cu aleluia.

| Dariusuu a răspuns:

Nu stiu de unde ai tras tu concluzia asta ca fetele baga in seama si baieti pe care nu-i plac.

Nu inteleg de ce ar vorbi o persoana cu cineva care chiar nu o place.

O zi perfecta iti doresc.