| CristinaElena96 a întrebat:

Baietii va plac fetele cu ochelari? Adica conteaza pentru voi daca are sau nu >ochelari?

Răspuns Câştigător
| candora a răspuns:

Unora nu le plac, insa daca fata e belea, acest lucru e doar in favoarea eiwinking Stii, arata ca o profa de aia cu forme pline si extrem de sexy. Si ce, port si eu, sunt inalta si slaba si e chiar foarte foarte bine, nu ma pling, cei mai multi vad in acesta un lucru incitant happy

9 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Eu am ochelarii de vedere wayfarer si imi sta bine cu ei si le place. daca ai ochelarii de vedere care sa ti s epotriveasca si te machezi frumos iti lasi parul liber til aranjezi iti sta mai super decat unei fete care nu are ochelarii.

| Reek54 a răspuns:

In. "ziua de azi" cum spun batranii, doar pitipoancele poarta ochelari, asa ca daca o fata modesta si cuminte poarta ochelari. va fi automat catalogata ca pitipoanca, stiu. acest lucru nu trebuia sa se intample, dar...
Deci nu, nu imi plac fetele cu ochelari.

| Reek54 a răspuns:

Hmmm, cred ca am gresit, tu poate te referi la ochelarii de vedere, credeam ca te referi la ochelarii de soare, nu are importanta daca poarta ochelari sau nu, asta este, daca tine la tine te accepta si cu micile defecte pe care oricine le are, + ca unele fete care poarta ochelari sunt mult mai dragute ca cele care nu poarta.

| CrazyTeenager a răspuns:

De ce ar conta? laughing Altceva mai bun nu ai de intrebat. tipa.

| DeathIncarnate a răspuns:

Mie sincer imi plac fetele cu ochelari da sa fie si frumoasa(nu ochelari de soare ca mi se pare de rahat)

| ciprian_3266 a răspuns:

Nu conteaza daca are sau nu ochelari.
Conteaza caracterul

| george10 a răspuns:

Uneori... depinde de ochelari si de fata

| Geo69X a răspuns:

Deci,,,baietii urasc fetele care port niste ochelari de soare, pentru a se da mari ca zi cas mai frumoase. Din contra!(mai urate) / acum depinde trebuie sa fi ffff frumoasa si sa iti stea bine. Nu fite (lasale dracul de fite)

| MagdalenaBEST a răspuns:

Ce are legatura cu ochelarii nu inteleg? daca te place te place si asa cum esti. asta nu este o rusine din contra este altfel si eu port ochelari si barbatii sunt inebuniti asa ca sa ti iasa asa ceva din cap pup