| anonim_4396 a întrebat:

De ce baietii se iau mereu asa de fetele de care sunt indragostiti? de ex aveam in clasa un baiat ii placea de mine dar mie nu-mi placea de el pentru ca nu prea se purta asa frumos si ii era si ciuda cand luam o nota mare dar problema e ca odata mi-a tinut parte si face el vezi ca eu nu sunt rau daca asa credeai... voi ce credeti oare era serios sau nese?

Răspuns Câştigător
| Raresh23 a răspuns:

De unde sti ca i placea de tine? Si daca ii placea cred ca a facut asta sa te impresioneze, sa ti atraga atentia sa l observi. Si ce daca nu se poarta frumos cu ceilalti, pe tine te respecta?