| Ofatacuvise a întrebat:

Heii baietilor, va plac fetele cu ochelari?laughing p.s ( Nu sunt urata, doar ca trebuie sa port ochelari mereu si ma intrebam daca cu ochelari mai sunt sanse sa ma placa baietii frumosi). funda

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu are importanta daca porti sau nu ochelari, fiecare persoana isi gaseste pe cineva intr-un final, sa-l placa asa cum este!

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca ai atitudinea necesara, o personalitate placuta, esti frumusica la fata si ai un corp normal, da, nu mai conteaza acest aspect.

| anamariarot a răspuns:

Eu port ochelari de vreo 4 ani si nu m-a parasit prietenul din cauza asta laughing. Stai linistita, nu-ti face probleme din cauza asta. Sper sa nu dai de ciudatii cu fantezii dubioase, dar baietii care au probleme in legatura cu ochelarii fetelor au 13-14 ani in cel mai rau caz.
Cel mai important e sa te placi tu, iar cui nu-i convine sa te pupe unde nu intra soarele... laughing

| Deaad a răspuns:

D,îmi plac fetele cu ochelari.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Da. Imi plac fetele cu ochelari.

| Miss25JK a răspuns:

Nu sunt baiat, insa nu ar trebui sa intrebi pe nimeni daca fetele cu ochelari sunt placute. In primul rand trebuie sa te placi tu pe tine, sa te simti bine in pielea ta, apoi si ceilalti te vor placea. Ochelarii nu sunt un defect, ci o corectura a vederii.

| vanilla80 a răspuns:

Normal n-are nimeni treabă că porți ochelari, dar pe mine, personal, fetele cu ochelari mă pornesc grav happy

| lastmadafaka a răspuns:

Pe mine personal ma excita foarte mult fetele cu ochelari si sunt foarte atras de ele, depinde de la persoana la persoana, fiecare cu gusturile lui, dar nu cred ca e o problema faptul ca porti ochelariwinking funda?

| Mikaelqwe a răspuns:

Deci
Sunf baiat si port ochelari
Toata lumea imi zice ca imi sta mai bine fara ochelari
Dar nu la modul sa ma jigneasca ( le am cerut parerea), dar nu e nici-o diferenta cand e vorba de iubire sau relatii
Cine te place te place si cu un accesoriu care iti face viata mai bună
Un accesoriu care se da jos foarte repede
Nu cum sunt altii care jignesc dar ei raman cu fata aia mereu
+ ca fata ai sanse mai mari la baieti daca porti ochelari
Totusi e vb de sanatatea ta pe primul loc
Atat

| Phoenix6666666666666 a răspuns:

Mid personal fetele cu ochelari mi she pare ca au o prestanta aparte si ca ies in evidenta.