| fluid a întrebat:

De ce c***t imi zice mama cand stau in casa ca stau prea mult in casa la pc si cand ies afara imi zice ca de ce stau atat afara ca numai trec peacasa numai ca la hotel? Ce tot vrea de la mine? sau cateodata mai imi da ora la care sa fiu acasa? straight face ca deja ma dispera

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Eu i-am mai zis de cateva ori cand eram pe la 16 ani mamei
" Ma nu sunt fata sa vin cu burta la gura asa ca lasa'malaughing) "
De atunci ma lasa :^^

| isauranick a răspuns:

Hmm poate vrea sa o ajuti putin in casahappy te-ai gandit? incearca sa o ajuti putin la cate ceva si vezi cum reactioneaza dupa aceea