| dya a întrebat:

De ce cand dau pe TPU la Vizualizare profil...in loc sa imi vad profilul imi apar intrebarile utilizatorilor? Este ceva cu TPU...de scurta durata sau asa apare si la voi::*:*:*:*?

Răspuns Câştigător
| vladutzzz_2456 a răspuns:

Nu stiu ce poate fi de vina thinking
Si nu, nu este ok. La mine cand dau click acolo imi vad profilul meu.
Intreaba un moderator.

3 răspunsuri:
| LoveMusic a răspuns:

Nu, mie nu-mi apare asa. Mie imi merge normal. happy

| User a răspuns:

Da, e de scurta durata. Doar de 3 luni a-nceput. peste vreo 2-3 ani trece.

| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a răspuns:

Este o problema...Se fac schimbari la site si de asta pentru si mie mi se intampla chiar mai multe chestii care ma deranjeaza... dar stai linistit se va remedia totul si e de scurta durata