| SuntUnCartof a întrebat:

De ce cand dau un raspuns pe profilul meu imi apare raspunsuri:0 si cand dau pe intrebarea la care am raspuns nu apare raspunsul meu sad?

Răspuns Câştigător
| ViseColoratee a răspuns:

Tu nu trebuie sa faci nimic altceva decat sa-ti continui activitatea si sa ai putina rabdare, programul TPU face actualizarea peste noapte, dupa ce le verifica un adminwinkingAproximativ maine o sa ai numarul de intrebari si raspunsuri afisate. big grintongue Sper ca ti-am fost de foloshappy