| BestGirl_2450 a întrebat:

De ce cred ca aproape toata lumea in jurul meu arata mai bine decat mine?

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

Toti oamenii sunt frumosi, dar fiecare int-un fel diferit. Poate ca esti si tu frumoasa intr-un mod la care nici nu te gandeai.Ideea e ca omul intotdeauna are impresia ca este mai bun ceea ce este al celuilalt si nu al lui,chiar si daca nu e asa. Deci nu-i adevarat ca toata lumea arata mai bine decat tine, doar ti se pare, pentru. ca probabail ai vrea sa arati altfel.
Sper ca te-am ajutat. happy

2 răspunsuri:
| Alisstor a răspuns:

Pentru ca nu esti destul de sigura pe tine, si probabil pentru ca nu te poti vedea pe tine insatzi laughing. Serios, daca oamenii s-ar putea vedea pe ei insasi in societate ar prinde curaj.

| CookieTsang a răspuns:

Pentru ca doar/aproape doar pitipoancele zic : vaiiiiii uite ce frumoasa is laughing
Noi suntem insa normale, deci nu ne credem perfecte, si suntem geloase pe altele laughing Ciudat, stiu.