| PpyuiCornelyaa a întrebat:

De ce credeți că băieții vor fete tupeiste? Ce le place așa mult la ele?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asta e doar parerea ta.

| MarianWLF a răspuns:

Generalizezi, de unde iti veni?
Nici vorba, detest fetele care aleg sa fie cele mai galagioase din orice grup social, nu ma pun contra nici nu le reprosez nimic dar in nici un caz nu ma atrag astfel de personalitati "tupeiste".

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde ce numesti tu "tupeist"

| dullcat a răspuns:

Care baieti? Depinde de fiecare persoana in parte.

| siriusblack98 a răspuns:

De ce generalizezi? Uite eu sunt bărbat și nu am nici un fel de afinitate pentru tupeiste. Ba chiar dimpotrivă în funcție de ceea ce scoate pe gură.

| blairelovesmusic a răspuns:

Fiindca acei baieti au o stima de sine mare si au asteptari mai mari de la fete (sa fie mai frumoase, mai inteligente, sa aiba hobby-uri mai interesante, salarii mai mari) si baietii aia sunt si ei tupeisti la randul lor. Oamenii tupeisti sunt mai nepoliticosi si vorbesc mult.

| User123666 a răspuns:

Parerea ta