| aLina_8828 a întrebat:

Buna sigh
acum 3 zile m`am certat cu iubitu` meu si ne-am desp sad
el e f suparacios rolling eyes si ne-am certat fiindk intr-o seara vbeam la tel si cand trebuie sa inchidem i-am zis eu "ok, pa" si el s`o crizat fiindk nu i-am zis ca`l pup si de astea chatterbox
si urm. zi am vb p mess si face ca eu imi bat joc de el si nu stiu ce straight face ca nu numai de faza asta cu telu. dar l`am si inselat o dataoh go on. si a zis ca tot acest timp (5 luni) cat am fost impr eu mi-am batut joc de el straight facesad.
si in acea seara cand ne-am desp i-am zis ca nu`mi mai pasa de el. dar nu`i asastraight face. doar ca am zis asta fiindk tot zicea ca-mi bat joc de el straight face
acum ne-am desp oh go on
si nu stiu ce sa fac sad i-am zis de 100 de ori ca il iubesc si ca imi pasa de el dar tot nu crede :-

Răspuns Câştigător
| Ririru a răspuns:

Buna.

Lasa`l cateva zile! 3-4 zile, daca nu te cauta el, cauta`l din nou. Vorbeste`i calm, spune`i ca au fost vorbe la nervii, ca`l iubesti si ca nu se va mai repeta. Tu spune`i ce simti, daca nu vrea sa va impacati, lasa`l. Sigur va veni el la tine mai tarziu.

In niciun caz sa nu-l stresezi, il lasi cateva zile, nu te cauta, faci ce am zis mai sus. Daca nu vrea pe moment, il lasi in pace. Stresat, nu e bine. happy

7 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Mda...pai daca tu ai vorbit cu el pe mess si ai incercat sa il convingi sau prin mesaje nu ma mir ca ramane rece

Suna-l, du-te la el nu stiu. Daca zici ca il iubesti.Asa stai tu mult si bine sa te caute el, desi in locul lui a naibii daca m-as mai fi uitat la tine dupa ce m-ai ``inselat``.

| ELLSSA a răspuns:

Insista daca tot spui ca il iubesti, cauta-l si dai de inteles acest lucru.Bafta multa!
It`s time for love!

| anonymus a răspuns:

In viata me nu am mai vazut intr-un text atat de multe emoticone(18),cred ca ti-a luat ceva sa scrii textu'

| Carlamonicaanghele a răspuns:

Eu zic sa uiti de el dar daca nu poti asteapta sa faca el primul pas spre impacare daca nu face inseamna ca lui nu-i pasa de tine si te caci in gura lui ca asa sunt baietiilaughing

| Hollywood a răspuns:

Ma.si tu cam aiurea sa ii zici, ok pa straight face adica puteai sa ii zici altfel... na bft tongue

| lore13 a răspuns:

Pai cam din cate ai scriu u p` aici... nah, nu cred ca te merita, mai bine uital isi va da el mai tarziu seama ce a pierdut sh o sa regrete

| Allexu a răspuns:

Pai...daca tu chiar tii la el ar trebui sa lupti pentru elwinking! spune`i ca vrei sa vorbiti, si daca accepta sa va intalniti arata`i cat il iubeti si cat de rau iti pare, si fa o schimbare in comportamentul tau!:*La mine a mers!:-x