| Nuconteaza191 a întrebat:

Sper ca ma puteți ajuta cu sfaturi. De 2 săptămâni m-am despărțit de iubita mea,specific faptul ca încă vorbim dar ea îmi cere sa o terminam și sa nu o mai caut,sa o uit. Mi-a spus ca noi nu vom avea niciun viitor împreuna și e mai bine sa o las in pace. Dar sunt confuz,îmi spune ca ma iubește,plânge cand o sun, se simte bine cu mine când vorbim, dar mereu insista sa terminam sa nu ne mai amăgim. Eu tot încerc sa o fac sa fim împreuna iar, dar ea nu vrea.Mai are rost sa ma milogesc de ea sa rămână dacă nu ma vrea? Deși ea spune ca ma iubește mult,dar vrea sa plece. O iubesc nespus de mult,nu știu ce sa mai fac sa fim din nou împreuna ca înainte. Când vorbim rade,glumeste,e fericita,dar are momente când spune gata,s-a terminat și ma implora sa o las in pace. Știe ca o iubesc dar nu ma vrea in viața ei.Ce as putea face? Va rog, idei. Nu mai știu ce sa fac, fără ea as muri, dar mi-a spus ca ii fac raucrying( Credeti ca aceasta persoana nu merita tot ce ii ofer eu?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate ti-a gresit cu ceva si vrea sa nu iti mai faca necazuri in viata.

Bula
| Bula a răspuns:

Probabil parintii i-au interzis sa umble cu baieti, sa invete.
Lasa mai moale cu ea, tineti legatura, dar mai rar. E suficient sa vorbiti odata pe saptamana la telefon.
Cand si-a terminat scoala, vei reveni din plin si veti putea sa fiti mai mult impreuna.

| SkyPilot a răspuns:

Parerea mea este sa faci asa cum iti spune. Ti-a dat vreun motiv? Daca nu, fie ca i-au trecut sentimentele pentru tine (sau nu le-a avut niciodata si a intrat in aceasta relatie din curiozitate), fie ca a pus ochii pe altcineva.
Daca e vorba de o relatie prin telefon si pe net, fata are dreptate: nu are viitor.

| Crackman a răspuns:

Ai devenit cainele ei emotional. Ceea ce inseamna ca are un fraier care inca o doreste si ii ridica stima de sine a fumeii.

| floridudi a răspuns:

In totdeauna daca pleci si ea o sa se intoarca la tine atunci e ata, las-o o perioada in pace, sa se gandeasca bine ce vrea si poate are niste probleme dar nu prea ar vrea sa ti-le zica, eu cred ca asa e cel mai corect!