| CichasEmo a întrebat:

De ce credeti ca Marilyn Monroe este icoana frumuseti? Ce parere aveti despre ea? Dau fundita pentru cel mai impresionant raspuns!

Răspuns Câştigător
| BubuLina999 a răspuns:

Are o frumusete aparte. emana senzualitate ...are niste buze superbe si un par blond care o oune in evidenta. a impresionat lumea prin calitatile fizice dar si prin talentul ei actoricesc. desi a fost criticata ea otusi ramane un simbol al feminitatiikiss

8 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Nu cred ca Marilyn Monroe este icoana frumusetii.

P.s.: "frumuseti" = frumusetii;

| tpuforyou a răspuns (pentru Pricked):

Nu>ti scapa nici un >i< )) tare!

| Xtadelo a răspuns:

A fost...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O panaramă depresivă din câte știu eu despre ea care s-a distrus cu medicamentele. Doar ea știa tristețea de dinaintea cortinei, chiar dacă voia să arate că e totul bine.

| tpuforyou a răspuns:

Un raspuns impresionant nu stiu daca este dar personal nu mi se pare extraordinar de frumoasa!
Fecare fata are ceva deosebit, poate chiar u esti mai frumoasa ca ea!
pa pa!)

| CichasEmo explică (pentru tpuforyou):

Multumesc pentru compliment, chiar daca nu sti cum arat! Am pus intrebarea asta pentru ca am citit un articol intr-o revista cu titlul,, Marilyn Monroe, icoana frumusetii.'' si am vrut sa cer si parerea altora.La multi ani!

| tpuforyou a răspuns (pentru CichasEmo):

La multi ani si tie! )

| LittleMe a răspuns:

Norma Jeane Mortensen? laughing Pai, in afara de faptul ca in secolului al XX-lea, a fost numita sex-simbol, a fost si una dintre cele mai renumite cantarete pop din lume! Multi barbati din Hollywood o placeau pentru ca avea o silueta invidiata de celelalte actrite. Parul ei blond pana la umeri, un ruj rosu pe buze, corpul ei atragator + talentul ei de comedianta = O celebritate.