| Just Shadows a întrebat:

De ce doare atunci cand iubesti pe cineva?crying

11 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Pt ca este ceva normal.Atunci cand iubesti foarte mult o persoana si o pierzi sau acea persoana nu te intelege e normal sa doara.sad Asa e iubirea.Are si parti bune dar si rele.winking Noi nu avem cum sa schimbam asta.winking

| inna a răspuns:

Doare mai ales atunci cand iubirea nu este impartasita...in rest iubirea poate fi chiar frumoasa.

mlm
| mlm a răspuns:

Iubirea doare atunci cand se termina, cind cealalta persoana nu iti impartaseste acelasi sentiment, doare cand nu ai curajul sa o marturisesti, doare cind este prea putina.

| fabiola a răspuns:

Sunt tot sentimente si sunt normale atunci cand iti pasa de acea persoana! Este normal sa te bucuri alaturi de persoana iubita si sa suferi impreuna cu ea. Nu este normal ca una sa te faca sa suferi iar cealalta sa fie nepasatoare de sentimentele tale!

| justi a răspuns:

Poi nu stiu pe mine nu ma doare dar iubesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Odata cu trecerea anilor..si ne maturizam n-o sa mai doara asa de tare happy big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca asa e iubirea... Te atasezi foarte mult de persoana iubita si cand va despartiti va pare rau sad.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca nu gasesti persoana potrivita sau in timp iti dai seama ca fiecare are alt drum...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubirea doare si dupa 5 ani daca il iubesti sau l-ai iubit cu adevarat vorbesc din propria experenta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubirea doare dar cu timpul nu va mai durea...toate sunt trecatoare/...

| yo_8531 a răspuns:

Poy doare dacaa iubesty si pers akeea nu te ub3....asta e iubirea :X:X:X:X:*:*:*:*:*:*