| Safiitu a întrebat:

De ce fetele sufera mai mult ca baietii? De ce baietii sunt mai uniti decat fetele? As dori sa aud cum gandeste un baiat, atunci cand vine vorba de o fata, sau cum gandeste cand vine vorba despre viata.

Răspuns Câştigător
| star4all a răspuns:

Pai, eu unu mi-am zis : " nu regreta nimic din ce faci ".

Cand vine vorba despre o fata si ne place de ea, primul lucru este acela cum o facem sa se indragosteasca de noi. Si de aici incepem toata faza : daca iese bine daca nu asta e mai incercam.
Nu ne atasam prea tare de "persoana iubita", chestia asta se intampla mai rar, deoarece n-are rost oricum stim ca se va termina la un moment dat.

Despre viata, ne gandim cum sa facem sa o ducem bine, sa avem bani. Nu cred ca a stat vreun baiat si a filozofit mai mult de 15 minute despre viata, deoarece noi o gandim simpla.