| alexalx1234 a întrebat:

De ce fetelor le place sa umble prin cluburi?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si ce baietilor nu le place?

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Ca să se distreze, să danseze și să întâlnească tipi dacă nu au iubit, sau vin cu prietenele.
Dar de ce băieții o fac până la urmă?

| Endoryus a răspuns:

Dansat, bauturi gratis. Si daca el e destul de aratos sau ea destul de beata, sex.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Depinde de fata. Unor fete le plac iesirile, cluburile, dansul. Asta e distractie pentru ele.
Iar unora nu.

| danaieladaniela a răspuns:

Pai...nu doar fetelor le place sa umble prin cluburi happy si baietilor le place.
Mie de exemplu nu imi place sa merg in club, niciodata nu am mers

| zuppyby a răspuns:

Sunt fata si nu ma pasioneaza neaparat cluburile...nu cred ca ar trebui sa pui toate fetele in aceeasi grupa...depeinde de caracterul fiecareia, pana la urma si baietii merg in club si cred ca sunt mai multi decat fetele