| anonim_4396 a întrebat:

De ce il urati pe Justin Bieber (nici mie nu-mi place) si de ce il placeti? Cat mai multe raspunsuri si pareri, nu conteaza daca sunteti fani, il urati sau sunteti neutri...

6 răspunsuri:
| Insurgent a răspuns:

Mie personal mi se pare stupid ca un pusti ce are vocea modificata in majoritatea melodiilor, detine atat de mult succes. Insa nu prea e vina lui ca muzica preferata de societate, nu se poate numi nici macar muzica. Prostia omeneasca isi spune cuvantul, Justin Bieber fiind doar un exemplu.

| anonim_4396 explică (pentru Insurgent):

Dar de ce nu e iubit ca si usher sau altii...tot genul acela il canta, nu societatea e de vina ci stilul lui, arata ca un boschetar cu bani, e maret, drogat, faptul ca se imbraca asa si canta asa e ca sa aiba cat mai multe fane, practic fetele care gandesc cu organele de reproducere si nu cu capul sunt atrase de el pe motiv ca e mai frumos si mai sexy. clar daca se va ajunge ca justin bieber sa violeze pe vreuna...ar fi cea mai fericita persoana, cum ziceai mentalitatea oamenilor, nu toate fetele sunt la fel dar pitipoancele si fetele cu fite, vulgare si cu*ve da

| Insurgent a răspuns:

Societatea e de vina,si sa-ti pun si de ce. In primul rand, pustiul acesta nu si-a procurat singur aceasta faima. Fanii lui l-au facut atat de popular, degeaba exista cei ce nu agreeaza aceasta prostie, cand majoritatea multimii e pro. laughing Noi suntem de vina ca acceptam asta, ca nu tinem cont de adevaratele valori si promovam superficialul, ce se presupune ca e ''la moda''.

| kyliejenner a răspuns:

Il plac fiindca este un artist foarte talentat si un filantrop adevarat.

| bibobia a răspuns:

Mie personal mi se pare foarte dragut, are o voce frumoasa, bine nu sunt o fana nebuna dupa el, dar totusi n-am nimic cu el personal, baieti in special au ceva cu el, pentru ca li se pare prostesc, pentru ca atatea fete sunt inebunite dupa el, are bani, voce etc iar fetele cred ca au ceva in special cu el, ca cica ar fi gay, nu te lua dupa ei, daca si tie ti se pare ca este frumos bravo tie :*

| anonim_4396 explică (pentru bibobia):

Mda...arat a gay? Cum sa-mi placa de el, am vazut videoclipuri cu el cum se prosteste ca un boschetar...Incearca sa para ceea ce nu e de fapt, nu isi compune el singur melodiile, vocea ii este modificata in fiecare melodie, e un copil rasfatat, de bani gata care nu merita sa fie cunoscut, ceea ce face el pozitiv este pentru imaginea lui, recunosc pe dinafara arata a baiat de treaba, arata bine dar in interior e un boschetar, plin de fite si figuri ca o curva prostituata pitipoanca, intreaba tu o fata cu capul pe umeri ce parere are despre el sa vezi ce o sa-ti raspunda, daca intrebi o curva va zice ca e cel mai tare, cel mai sexy, are voce, m-as si **** cu el (*fata vesela*) oricum lumea e plina de prosti si de cacaturi, bieber fiind unul dintre ele.