| UmbraDeVulpe a întrebat:

De ce imi moare penisul chiar dupa ce am terminat de eja culat? Adica nu ar mai trebui sa mai stea putin sculat dupa ce termini de eja culat? Dar la mine nu e asa, moare atunci fix dupa ce am terminat, deci prea repede.

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca ejacularea apare intotdeauna la sfarsit, iar dupa ce ai eja-culat nu mai are motive sa stea sculat, ca s-a descarcat!

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Sigur ca se poate, fiecare barbat este diferit si odata ce s-a descarcat pistolul s-a dezuflat si s-a terminat.

| lpavel a răspuns:

Asa se intampla la toti... asa e normal!

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Depinde cât de excitat ești.

ATENȚIE MARE - NU confunda masturbarea cu sexul cu o femeie FRUMOASĂ.

Cu o femeie frumoasă poți să faci sex așa

- eja culezi în ea FĂRĂ SĂ TE OPREȘTI

- mai eja culezi încă o dată în ea

Durează minim 20 - 30 de minute sexul așa și faci asta ca să NU oprești sexul după ce ai eja culat prima oară.

ATENȚIE IAR - NU merge asta dacă femeia nu arată cam ca asta.

https://www.amorapilhas.pt/img/products/D-228397_3.jpg

DECI - ce vezi în filme por no ăia aplică aceiași metodă ca să dureze mai mult sexul.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

EXACT - la mas turbare NU merge să ejac ulezi de 2 ori, adică să te mas turbezi în continuare cu penisul sculat.

Și REȚINE - cu o femeie ca aia din poză faci sex așa și ejac ulezi de 2 ori

- ea peste tine și ejaculezi în ea

- imediat o pui în poziția umeri - craci și mai ejac ulezi încă o dată

NU merge asta dacă

- femeia nu e foarte frumoasă cam de tipul la aia din poză

- ție ca bărbat nu îți place foarte mult de ea

- nu ești foarte excitat când faci sex cu ea.

ATENȚIE MARE - dacă NEVASTA arată ca aia din poză NU merge cu ea să ejac ulezi de 2 ori.

Răspuns utilizator avertizat
| lpavel a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

In filmele por no vezi asta... ei folosesc diferite produse cum ar fi viagra ca sa le tina teapana mai mult! Insa nu ti-as recomanda asa ceva pentru ca la 40-50 de ani devii impotent!

| anonim_4396 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Ai scris - De ce nu merge cu nevasta daca arata ca si femeia aia?

Că faci SEX cu NEVASTA de 2 ori pe zi - dimineața și seara și NU ești super excitat când faci sex cu ea.

Ai scris - Si ce trebuie sa faci daca nu poti cu nici o femeie sa fi destul de excitat? Care e solutia?

SOLUȚIA când vrei să faci sex mult cu o femeie frumoasă

- ejaculezi prima oară în ea în orice poziție

- imediat o faci - PACHET - adică umeri - craci și faci sex DUR cu ea și așa mai ejaculezi încă o dată.

Cu nevasta NU merge să o faci - PACHET - când faci sex cu ea.