| anonim_4396 a întrebat:

De ce imi place mereu de persoane diferite de mine cu care nu am nicio treaba? La modul ca vorbesc cu cineva in momentul de fata destul de mult dar suntem diferiti si sunt sigur ca nu ma place ci ma vede doar ca pe un amic...

Răspuns Apreciat de Editori
| Laura678 a răspuns:

Bună,fiecare om este unic în felul sau, îți plac persoanele diferite de tine pentru ca probabil ți se pare ca au întâmplări si pasiuni mai interesante sau este doar vorbea de mentalitatea acestora, cu alte cuvinte au acel ceva, legat de energia lor.
" și sunt sigur ca nu ma place "- de unde știi?happy
Nu riști, nu câștigi.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă îți place de el, ai deja treabă.