| lidia4gsus a întrebat:

De ce imi zice asta: "# Username-ul introdus de tine contine caractere invalide sau a depasit 50 de caractere.
# Te rugam sa introduci un username compus numai din litere si/sau cifre si sa aiba maxim 50 de caractere " cand incerc sa imi schimb poza de profil? USERNAM-UL MEU NU ARE MAI MULT DE 50 DE CARACTERE NICI MAI MULT DE 20!

Răspuns Câştigător
| xJolie a răspuns:

Nu are voie sa aiba semne gen :!@#$%^&* si asa mai departe. Punctul si undelineu sunt excluse! Trebuie sa pui un nume gen : SavuicaLidia sau daca vrei si un numar pui exact dupa fara space.

1 răspuns:
| melaniamaria a răspuns:

Scrie numele fara spatiu intre