| anonim_4396 a întrebat:

Salut,TPU! In ultima vreme, ma simt trista mai mereu. Aveti vreo idee?

Răspuns Câştigător
| PisicutzaCenusie a răspuns:

E normal.Ai stat acasa mai mereu? Nu te-ai recreeat destul. Uite niste sfaturi:Iesi la o cafea,Fa o tura de drum in fiecare dimineata, cand aerul e curat. Daca esti trista din alte motive, mi le poti spune mie, te voi ajuta, imi face placere sa ajut oamenii.Sau intra pe id-ul :"rizeapetrut si putem vorbi despre ce te intristeza.La revedere!happy

8 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

De multe ori singurătetea duce spre tristeţe! Caută prieteni sau făţi un iubit!

| 1112 a răspuns:

. Sunt N motive pentru care poti fi suparat. :). Uitat'te la tipa asta, pe mine m-a ajutat cat de cat, sper ca o sa te ajute si pe tine. http://www.youtube.com/watch?v=BNwcGW9WwoA

| Indestructible a răspuns:

Ne întrebi pe noi de ce eşti tu tristă? Penibil.

| anonim_4396 explică (pentru Indestructible):

Esti rea

| Indestructible a răspuns (pentru anonim_4396):

Oi fi, însă tu ai cerut păreri.

| DODO2111111 a răspuns:

Da..si eu sunt trista.

| anonim_4396 explică (pentru DODO2111111):

Ce id ai?

| DODO2111111 a răspuns (pentru anonim_4396):

Deedee_the_monster