| AnnaidDianna a întrebat:

De ce lumea ma judeca fara sa ma cunoasca? Eu sunt o persoana foarte linistita si nu am treaba absolut cu nimeni, dar nu stiu din ce motiv lumea ma judeca si nu prea vorbesc cu mine =(

15 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ca lumea e rea, barfitoare, rea, e ceva tipic in tara asta barfa, prostia

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu-mi cere imposibilul.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai nevoie de iubire

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Fix de asta am nevoie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Foarte linistita"Asta echivaleaza uneori cu plictisitoare. Uite motivul pentru care nu vorbesc cu tine.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Reao

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Iti face placere sa-mi zici asa, nu?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai fost rea la faza asta, poate fata e sensibila si o doare cand te citeste, poate e emo si isi taie venele din cauza ta

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Cu alte cuvinte, vrei sa zici ca poate e tampita? Nu mai pot eu de grija asta.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Rautate umana nu fi rea, fi si tu mai buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toata lumea judeca pe toata lumea. Obisnuieste-te cu asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dunno. De obicei copiii linistiti sunt luati la misto. Mi s-a mai intamplat, tu esti fata totusi, nu te ia nimeni la bataie. Probabil ca fac misto de tine clasei nu? Alea-s cele mai enervante.

| xRoocked a răspuns:

Bun venit în România 2018. Bârf, ura și minciuna. Eu unul is satul de atâta ură.