| KizooBebee a întrebat:

De ce ma simt de parca nu mai am nici un rost in viata? Simt ca am cazut intr-o depresie fara sa mi se fi intamplat nimic... De ce? O fi de la pubertate?
Fundita!

Răspuns Câştigător
| EmaEmax a răspuns:

Buna!
Fiecare om are perioade din astea, asa ca nu-ti face prea multe griji.Incearca sa faci lucruri care-ti plac si detaseaza-te un pic de probleme. Poti face tot felul de lucruri care te calmeaza si te binedispun, cum ar fi plimbatul in parc sau cititul unei carti bune.
Uita de probleme si concentreaza-te pe binele propriei persoane si cel mai important, invata sa apreciezi lucrurile bune din viata ta.
Daca ai o atitudine pozitiva vei trece foarte repede peste perioada aceasta.
Te pup!:*

| KizooBebee explică (pentru EmaEmax):

Multumesc foarte mult! :* Chiar m-a ajutat sfatul tau :*

4 răspunsuri:
| raluca0306 a răspuns:

Cu siguranta. Sti linistita, va trece.incearca sa te gandesti la lucruri frumoase.

| Scintilla a răspuns:

Probabil simti ca ai nevoie de mai mult in viata ta,nu te ingrijora,incearca sa faci lucruri care te inveselesc, asculta muzica care iti ridica moralul, gaseste un iubit, asta daca nu ai, dar cineva care sa te merite si sa te faca fericita.

| amelicika a răspuns:

Posibil,dar orice ar fi pastreazati calmul.