| doareustreet a întrebat:

De ce ma trezesc dimineata obosit? dorm cam 8-9 ore pe nopate si ma trezez foarte obosit, dati-mi niste sfaturi cum sa am un somn odihnitor sau ce trebuie sa fac pentru a obitne rezultate! multumesc

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Posibil te trage curentul verifica geamul sa nu intre aer printr-un colt sau noaptea inainte de somn daca simti ceva rece la ureche e din cauza aia si trebuie schimbat cu altul, salteaua daca are mai mult de 10 ani trebuie schimbata (cu una care e pe latex, viscoelastica sau pe apa), alea cu arcuri se strica intro luna. Si perna tot asa fara fulgi, sa fie tot viscoelastica.

| Fantastic7 a răspuns:

și mie mi se întâmplă așa...din câte știu, somnul odihnitor e cel până în 12 noaptea, dar eu nu reușesc să-l prind niciodată :/