| rapgirl123 a întrebat:

de ce majoritatea baietilor nu prea il plac sau nu-l agreeaza deloc pe justin bieber? e cumva sentimentul de gelozie sau competitie?

Răspuns Câştigător
| CrissuBaa a răspuns:

Intr-adevar unii sunt gelos pentru ca fetele vorbesc mereu de Justin, Mie una nu prea imi plk Justin dar baietii in general sunt gelosi de elwinking

17 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Nicidecum. Cine ar fi gelos pe ăla, cu fața lui de retardat care cere pumni și cu vocea de fetiță violată!?

E vorba de efectul de turmă. Cei mai mulți își bat joc de el ca să fie și ei șmecheri, vezi dom'le acum e la modă să-ți bați joc de Justin Bieber. Mai sunt și care își bat joc pentru că au motive întemeiate. (așa, ca mine laughing).

Baftă

| MenInShadow a răspuns:

Nu o sa incep sa injur aici, ca m-am potolit cu chestiile astea. nu o sa zic alte prostii, ca... nu dau nume ca se stie lumea si singurawinking
Nu il agreez deloc pe Bieber ala, e un laudaros, care tot ce a primit in viata e de la parinti, cu bani gata, fara pic de munca. Vocea o are praf, desii el spune ca canta live, sunt 100% sigur ca vocea este finistata daca pot sa ma exprim asa, in asa fel incat sa sune mai placut.
L-am vazut odata pe youtube, intr-un video spaniol pe nume Justin Bieber llora. In timpul unui spectacol, cand statea pe scena si canta, a inceput sa planga(dupa ce scria in video). Adevarul? este simplu. Si-a pus mana la ochi, a plimbat-o mai mult pe la ochi, apoi a tras putin ce avea in nas, si a fugit, nu pentru ca el chiar plangea, ci doar pentru ca impresiona unele fete, usor de cucerit, si scuze exprimarea, fraiere, care zic "wow, uite saracu, plange"winking
Eu il consider un prefacut care nu munceste si cu bani gata.
P.s-Daca stii spaniola, uitate la comentariile unui video de-al lui, si o sa vezi putine fete(DOAR fete) care spun ca e frumos si alte chestii, in rest, injuraturi si de la baieti dar si de la fete la adresa lui. Fetele intregi la cap, nu sunt topite dupa el, si nu am CHIAR NIK cu cele care asculta muzica lui, ci doar cu cele care il admira ca pe nu stiu cinehappy
Bine asta e parerea mea, am vb doar si doar in numele meu. Ceilalti poate au o parere diferitawinking

| KimBianca a răspuns:

Eu sunt fata ...si tot nu-l agreez =]]

| midnight a răspuns:

Da nu te-ai intrebat dc majoritatea fetelor nu-l agreaza pe bieber? sunt fata si cand aud de un idiot care asculta pop s-au bieber incep sa fac misto de el.fraieru asta are voce ce femeie(ca sa zic frumos) si e extrem de pitic. cine ar fi atat de prost incat sa-l placa?

| ganton a răspuns:

Si eu-s baiat si nu ma deranjeaza.
1. Sunt e cu un cap mai scund ca mine
2. E de pustoaice, astea cu care umblu eu vor pulla de porc ceea ce eu am smug

| aleexuţ a răspuns:

Eu st fata si nu il sufar pe justin bieber, de care toate st indragostite. ce dracu mai? dar mai fetelor, credeti ca pentru el contati vreun pic? pentru el sunteti doar niste fane in plus. nu va inteleg.

| RaduPhantom a răspuns:

Eu n-am nimic cu justin dah ma enerveaza toti la scoala cand vb despre el

| Gizăz a răspuns:

Pe dracu'. În primul rând ce tip serios ar fi atras de o ploșniță de femeie care ascultă Bieber?! Ca om nu știu cum e dar ca muzician e un papagal sinistru.

| GabyAdicaEu a răspuns:

Ma justin biber e un laudaros ca are voce si bani dar de fapt are o voce de shet si bani din mafie!

| MG4Life a răspuns:

laughing Sti de ce?
Pentru ca e un copil, care canta aiurea, playback, photoshopat, si multe altele, pe care toate femeile sunt innebunite dupa el. Noi incercam sa le trezim la realitate, si ele cred ca suntem gelosi pe el... Eh, asta e, traim intr-o lume in care talentu nu se publica, si se tine ascuns. Imi pare rau daca a sunat prea dur, dar asta e realitatea! asa ca toate fetele sunt innebunite dupa el treziti-va odata la realitate si mirositi splendoarea barbalilor de treaba, lasati "vedetele star", respectiv pe fitosul si ignorantul de Bieber!

| christaxdd a răspuns:

Pai eu sunt fata, si il urasc din tot sufletelul meu pe justin biberon.de ce? hellooooooo, e un bou

| rapp2020 a răspuns:

Eu is baiat sim place de justin bieber

| rapa a răspuns (pentru rapp2020):

Esti tu gay cumva?laughing iti place de justin biber? e un retard ce dracu vedeti la el nu stiu, nu pot explica e unu caruia nici nu i a dat bine parul la putatongue

| rapp2020 a răspuns (pentru rapa):

Da tu ma ce l-ai controlat?

| rapp2020 a răspuns:

Nu dar il fac gay ca are vocea subtire ca de fata:d

| rapp2020 a răspuns:

Funda pls

| TheYcyy a răspuns:

Nee...pare un pampalau, de asta.stai ce zic eu aici e un...