| nobody_9468 a întrebat:

De ce mi-a fost frica n'am scapatsad. Prietenele mele cu care ies de obicei in oraj sunt atat de "tembele"hee hee. Eu sunt la mijloc, adica se cearta din prostii si cand ii zic lu una sa iasa cu mine imi zice ca daca vine celalta ea nu vine, si tot asa...Nici nu stiu ce sa ma mai fac cu elehee hee. Plus ca se mai si barfesc unele pe altele pe la spate, eu le'am zis la toate ca prefer sa nu comentez si ca nu ma bag intre ele, dar...imi este imposibilhee hee. Ce as putea face eu?big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| juniper a răspuns:

Lasa-le in pace pentru o vreme, poate vor realiza ca nu au de ce sa se certe din nimicuri.

2 răspunsuri:
| Puf a răspuns:

Explica`le ca tu nu poti fi mereu la mijloc. Si daca ele nu inceteaza cu astfel de lucruri prostesti vei fi nevoita sa nu mai iesi cu niciuna din ele pana nu isi vor rezolva problema. Asa poate le faci sa vorbeasca si totul sa se rezolve

| sίмρℓε☻кι∂a a răspuns:

Adunale pe toalte la un loc [ele sa nu stie una de altawinking], apoi cand sunteti toate porniti o discutie pe tema prieteiaei voastre [cum ati fost la inceput, cate lucruri ati facut impreua...etc] si spune`le ca ar fi mai bine sa se impace si ca nu`i bine sa fie despartite...Chesti deaste.Mai pui si uh de la tinewinking