| AmUsED7bOy a întrebat:

De ce multe persoane il considera pe Justin Bieber gay? Este intr-adevar homosexual?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu avem de unde sa stim ce este in capul acelor oameni.
Cert este ca JB nu este gay (deoarece are prietena)si ca acestea sunt barfe nascocite de oamenii rai, care il urasc.
Are o relatie cu S. Gomez.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru anonim_4396):

Barfe de la vreo 2-3 oameni care s-au raspandit ca o bacterie si acum a acaparat aproape tot "organismul"straight face

5 răspunsuri:
| xButterflyxX a răspuns:

Nu, are chiar o relatie cu Selena Gomez.

| Annim a răspuns:

ESTE OM CU INFLUENTA IN LUME ( si poate chiar GAY ), este invidiat de multi hateri pentru succesul sau de aceea au si dat zvonuri ca e GAY. Nu e mare brinza, nu sunt hatter al muzicii lui dar majoritatea cintecelor sunt scrise de USHER si alti compozitori, s-a dat in vint prea rapid cu muzica sa cool, poate dupa 18 ani nu avea sa fie atit de invidiat insa ce sa-i faci e SENZATIE POP ma' happy. Nu poti sti niciodata daca are relatie caatare cu S M, are lumea sa poate are si alta prietena pur si simplu sunt amindoi adolescenti care se potrivesc dupa virsta, cu cine avea sa se imperecheze cu ANJELINA JOLY?

| MarYan00 a răspuns:

Are el fata mai de "muiere"...si isi bat astia joc de el. Nu e mare chestiewinking

ceau

| anca29 a răspuns:

Nu! este casatorit cu selena gomez si vor sa aiba copiii... nu e gay