| anonim_4396 a întrebat:

De ce n-am curaj sa raspund provocarilor inapoi?
(Azi la scoala am facut ordine in curtea scolii, lucram si eu dar totusi au inceput colegele, "Olea da tu ai lucrat?" parca mi-am pierdut cuvintele si am rs doar" Daa!")
Ma poate ajuta cineva sa am incredere in mine si mai mult curaj
Eu incerc sa fiu mai vorbareata, sa zimbesc, dar cind trebu sa rs mai indraznet atunci nu pot, si cu cit mai mult tak cu atita ma injosesk mai tare

1 răspuns:
| InTell a răspuns:

Totul pleaca din tine, Incearca sa inveti sa spui "Nu accept!"