| grapefruit914 a întrebat:

Am o problema, e firesc ca o fata de clasa a 8 sa se indragosteasca de baiati mai mari, el este cu 3-4 ani mai mare.La inceput il uram, dar acum de citeva zile simt ca il plac mult.CInd ies in curtea scolii se uita lung la mine, eu la fel, dar nu am curajul sai spun nimic, nici macar sa zimbesc. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| MickyloveAndySixx a răspuns:

Este normal... NU VARSTA CONTEAZA! (sau poate ai doar o impresie!)

In orice caz, eu zic sa iti faci curaj, sa ii zambesti, sa ii dai de inteles prin gesturi... nu neaparat prin cuvinte! daca esti asa de timida si el e asa de prost sa nu inteleaga (scuze) faci rost de fb-ul sau de id-ul lui... si vorbeste-i! daca nu ai tupeu sa ii zici fata in fata! :*

BAFTA! :*

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Lasă-l pe el să-ți zâmbească, să te abordeze verbal.
Pa, pa.

| TeoPT a răspuns:

Daca nu vrei sa-ti injuri viata mai incolo, gaseste-ti baieti de varsta ta.

| LonelyLoner92 a răspuns:

Daca tu te simti bine in compania lui nu conteaza parerea altor persoane

| EuAli a răspuns:

Du-te la el si zi-i ca il placi.

| MickyloveAndySixx a răspuns (pentru EuAli):

sa fim seriosii... nu stii cum ii cu fetele! se vede! phbbbbt

| EuAli a răspuns (pentru MickyloveAndySixx):

Unui baiat in orice caz il cuceresti mai usor decat daca un baiat cucereste o fata
cel mai important trebuie sa fi tu in aman2 cazurile

| MickyloveAndySixx a răspuns (pentru EuAli):

Este normal... NU VARSTA CONTEAZA! (sau poate ai doar o impresie!)

In orice caz, eu zic sa iti faci curaj, sa ii zambesti, sa ii dai de inteles prin gesturi... nu neaparat prin cuvinte! daca esti asa de timida si el e asa de prost sa nu inteleaga (scuze) faci rost de fb-ul sau de id-ul lui... si vorbeste-i! daca nu ai tupeu sa ii zici fata in fata! :*

BAFTA! :*

| grapefruit914 explică:

Pisimiha0021 E cu mult mai mare si plus la asta e cel mai popular, si are prieteni care isi bat joc de toti

| DiDyLovePiticot a răspuns:

Du-te la el ia-ti inima in dinti si spune-i ca il placi