| anonim_4396 a întrebat:

M-am saturat sa fiu neobservata si sa tak cam permanent. Nu ma consider proasta, am rezultate bune la invatatura dar totusi cind trebu sa-mi expun parerea, sa raspund provocarilor, sa vorbesc liber nu-mi ajunge curaj, indrazneala, ma inrosesk.
Cine imi poate acorda un sfat cit de mic, o sa-i fiu multumita

3 răspunsuri:
| DeKoniec a răspuns:

Inseamna ca ai o crestere buna :0 ..si in asta nu vad nimic rau! Daca acum, datorita acestui "stres", incerci sa te schimbi ..nu iti faci bine!
Ramai asa cum esti, originala in felul tau de a fi. Esti asa cum a vrut Dumnezeu sa fi si El nu greseste niciodata.
Succes!

| MihaelaMiikii a răspuns:

Trebuie sa ai incredere in tinewinking este singurul sfat pe care pot sa ti-l dau :* Bafta

| sax15tag a răspuns:

Daca ai rezultate bune la invatatura nu inseamna ca nu esti proasta... o sa cresti si o sa treaca