| Claudia389 a întrebat:

Buna prieteni!
Am mare nevoie de voi, eu sunt la handbal si nu am vorbit pana acum cu aproape nimeni de acolo (majoritatea sunt baieti)...
Sunt foarte timida, mai ales ca imi place de un baiat de acolo.Am observat ca ei nu sunt chiar asa de vorbareti, bine vorbesc decat ei intre ei si ma simt nasol!
De multe ori sunt si singura fata de acolo! Si ma simt rau!

3 răspunsuri:
| CalinBerindean a răspuns:

Trebuie sa vorbesti cu cei de acolo, ia-ti inima in dinti si du-te, nu "suferi" singura incearca sa porti conversatii si in lipsa antrenamentelor.

| alexgalatzi a răspuns:

Incearca sa-i intrebi diferite lucruri, deschide o discutie....trebuie sa faci ceva astfel incat sa te bage in seama.Mai intai fa acest lucru, dupa aceea prieten.

| Claudia389 explică (pentru alexgalatzi):

Nu ma gandeam chiar la prieten pentru ca n-am voie big grinDar ai o idee buna!
Mai astept raspunsuri