| 01rukia01 a întrebat:

De ce nu merge deseneanime.ro? de cateva zile imi apare error 403 forbidden...healp me please

10 răspunsuri:
| Husicel a răspuns:

și mie îi apare același lucru, s-ar putea să nu mai existe site-ul

| 01rukia01 explică (pentru Husicel):

Nu cred...da' mai stii farsa aia cum ca a fost sters site-ul? poate e ceva de genul.da' oricum mersi am vrut sa vad daca doar la mine apare

| KinokoஐKee a răspuns:

Site-ul "deseneanime.ro" mereu a avut si inca o sa mai aiba probleme de acest fel.Nu e din cauza ta, doar ca uneori baietii(adminii) o lasa un pic mai moale cu sarcinile si se aduna prea multe, asa ca rareori se mai intampla probleme din acestea.Eu am intrat ieri si nu avea nimic si astazi imi pare si mie la fel ca tie.Si mi s-a mai intamplat asa de multe ori in trecut, dar nu-ti fa griji ca maine sau poimaine site-ul va fi valabil din noou. Daca vrei sa te uiti in continuare la anime-uri exista alte site-uri si presupun ca le stii si tu.

| 01rukia01 explică (pentru KinokoஐKee):

Da dar stii ca a mai fost si o farsa de genu astarolling on the floor

| KinokoஐKee a răspuns (pentru 01rukia01):

Da imi amintesc, dar atunci scria pe romana si era diferit, dar totusi mortala faza.M-am speriat atat de tare!

| 01rukia01 explică (pentru KinokoஐKee):

Da si eurolling on the floor))))))))

| 01rukia01 explică (pentru KinokoஐKee):

Eu zic sa ne pregatim ca vine 1 aprilierolling on the floor)

| har a răspuns:

Nici mie, Doamne ajuta sa mearga din nou cat mai repede ca e singurul site pe care gasesc orice crying(((

| DopeNope a răspuns:

Nici la mine nu merge
credeam ca sunt singurul

| ĐємσиiquєΑиgєl a răspuns:

Nici mie nu imi merge, poate se fac modificari. sper sa nu se fii inchis.