| xXx_6498 a întrebat:

De ce nu merge sa bag internet la ps2, bag cabull de internet de la pc am scris parola si userul da nu merge, de ce?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca furnizorul tau de internet nu accepta. El e facut sa mearga doar pe sistem de operare(windows) uneori si sistemul de operare e ales de furnizor, adica sa mearga internetul numai pe xp ori vista ori windows 2000.deci unul din ele. deci, ori te interesezi la ei daca pot face ceva. ori ai sa stai degeaba, ca nu ai cum sa rezolvi. care ai vazut tu pe internet ca ai internet pe ps, furnizorul e altul, si cu siguranta pentru domeniul asta e internetul.bafta,Alex