| iulia745 a întrebat:

De cateva zile, atunci cand incerc sa pornesc mess-ul imi da eroarea asta: "this program has failed to start because the application configuration is incorrect. reinstalling the application may fix this problem." Bineinteles, am dezinstalat si reinstalat mess-ul de zeci de ori, eroarea, insa, sa incapataneaza sa ramana rolling eyes. Stie cineva ce pot face? Multumesc.

3 răspunsuri:
| S3ntimentBoY a răspuns:

Desigur poti incerca sa descarti un alt setup de la alt messenger cum ar fi yahoo messenger 10 sau 9. Succes!

| iulia745 explică (pentru S3ntimentBoY):

Am incercat, imi da aceeasi eroare. Mersi oricum.