| lauraroxi a întrebat:

De ce nu pot intra pe facebook? Cand scriu nr. de telefon si parola imi zice ca "Este posibil ca o altă persoană să-ţi fi accesat contul
Pentru a-ţi securiza contul, va trebui să răspunzi la câteva întrebări şi să îţi modifici parola.

Pentru protecţia ta, nimeni nu te poate vedea pe Facebook până nu eşti gata."
Si mai departe trebuie sa selectez nr./e-mail si dupa ce confirm imi pune intrebarea "Sigur este securizat acest cont de e-mail?" si pot Doar eu ştiu parola pentru 407xxxxxx sau
(Modifică acum parola), si cand dau pe prima optiune imi merge intr-o pagina "Eroare de server""!
Ce sa fac? Dau funda!

Răspuns Câştigător
| SisMusic a răspuns:

Nu iti merge deoarece un alt utilizator de facebook a avut acelasi numar de telefon si a facut cont cu numarul de telefon de asta nu iti merge!
In legatura cu schimbarea parolei si e-mailului chiar nu pot sa te ajut scuze!big grin
Bafta in continuare!winking

| lauraroxi explică (pentru SisMusic):

Si atunci ce pot face ca sa imi salvez contul?

| SisMusic a răspuns (pentru lauraroxi):

Doar daca renunta celalalt la facebook!straight face

| lauraroxi explică (pentru SisMusic):

Dar nu cred ca cineva imi foloseste contul, deoarece daca intru de pe alt facebook nu-l pot gasi, adica nu exista!

| SisMusic a răspuns (pentru lauraroxi):

NU ca iti foloseste contul dar are acela-si numarde telefon de logare! Poate a avut cont si a fost banat de asta nu l-ai gasit!