| ÎngerulThawMic16 a întrebat:

*FUNDA* Stateam odata pe Facebook, cand dintr-o data m-a deconectat singur. M-am logat din nou, iar apoi a aparut ceva pe care scria : "Este posibil ca o altă persoană să-ţi fi accesat contul", si undeva mai jos : "Pentru a-ţi securiza contul, va trebui să răspunzi la câteva întrebări şi să îţi modifici parola.

Pentru protecţia ta, nimeni nu te poate vedea pe Facebook până nu eşti gata."

Apoi era ceva albatru pe care scria "Continua".Am dat si mi-a aparut "Te rugăm să-ţi confirmi identitatea" cu trei variante"

-Răspunde la întrebarea de securitate

-Identifică fotografii ale prietenilor

-Conectează-te dintr-un browser pe care l-ai mai folosit

Am accesat una din ele si am dat din nou "Continua" si am raspuns la intrebarea de securitate, apoi "Creează o parolă unică", am facut cum mi-a zis, Apoi "Revizuieşte-ţi adresele de e-mail", apoi "Sigur este securizat acest cont de e-mail?" apoi mi-a aparut "Facebook este indisponibil temporar." si putin mai jos : "Încercăm să rezolvăm problema..."

Va roooog sa ma ajutati cu ceva! Nu stiu ce este asta si cum sa-mi recapat contul de Facebook!

Daca vii s-a mai intamplat si voua asta, cum vii la-ti recuperat?!

Va roooog :/!

2 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Buna! Probabil este o problema de la ei.

| ionut17777 a răspuns:

Stiu eu sigur 100 la 100 ti-a intrat cineva pe cont ca asa a patit un prieten i-a zis la unu parola si ala a intrat pe contul lui dar bineinteles ca i-a zis si emailu nu stiu de ce.Si cand s-a conectat intr-o zi i-a spus sa se conecteze si sa schimbe parola deoarece a intrat alta ala pe cont sau ii mai arata un link unde scria:daca vrei poti sa inchizi (sau sa stearga) acest cont pentru a nu mai putea intra acea pesoana si sa iti creezi alta adresa de facebook