| AnonymousQ666 a întrebat:

De ce nu pot primi poze pe mess? cand imi trimite cineva o poza, mie nu-mi apare poza..ca sa o salvez. Ce are? Si cum pot face sa pot primi si eu poze? Va rog raspuns urgent, am nevoie, pentru niste poze, va roog puppy dog eyes

1 răspuns:
| danyonly a răspuns:

Poate fii dein mai multe motive, windowsul tau are prea multi registrii, (erori), ntu nu iti merge bine, sau ai o versiune mai veche de yh messenger... incearca sa reinstalezi yahoo mess, si ai sa vezi ca o sa mearga. ai mai putea folosi urm program: ccleaner, este foarte bun pentru windows
. bafta!