| ellaiella a întrebat:

De ce nu pot sterge un id din lista mea de messenger?

2 răspunsuri:
| didu73 a răspuns:

ok uite ce trebuie sa faci: dai sus la massanger si mai jos trebuie sa apara preferences, apoi trebuie sa iti apara o lista cu niste chesti :general, alerts&sounds si mai multe iar printre iele este si ignore list dai acolo, bifezi a doua casuta si dai add sau adauga si scrii e-mail respectivului si dai enter. apoi cauti id -ul in lista ta de prieteni daca mai este acolo dai clic dreapta si dai delete. sper ca raspunsul meusa iti fie de folos

| ellaiella explică:

Am incercat si asa, dar nu se sterge...se sterge si nu imi mai apare in lista atunci pe moment, dar in momentul cand ma deconectez si ma conectez din nou, toata lumea e la loc, ca si cum nu as fi facut nimic.
si numai la rubrica respectiva se intampla...am incercat si la alta rubrica ce o am si pot sa sterg