| micutZa94 a întrebat:

De ce nu pot trimete mes..imi scrie Statutul de membru junior nu permite trimiterea de mesaje acestui utilizator....mai noua pia ici si nu stiu.

Răspuns Câştigător
| b34TdoWnLiV3 a răspuns:

Trebuie sa ai peste 100 de raspunsuri la activ.Succes in continuare. Funda?

1 răspuns:
| Ghost89 a răspuns:

Momentan esti doar utilizator Junior. ca sa fii utilizator Senior, trebuie sa ai cel putin 100 raspunsuri la intrebari (tu ai 11 in prezent). doar ca utilizator Senior pot trimite mesaj privat.